Мрієте про сяючу посмішку, яка виглядатиме на 100% природно, але при цьому буде надзвичайно міцною та довговічною? Зупиніть свій вибір на цирконієвих коронках у мережі стоматологічних клінік МЕД-ДЕО.
Цирконій — матеріал з біомедичною історією. Спочатку він довів свою надійність у ендопротезуванні суглобів, а сьогодні це — «золотий стандарт» у стоматології. Коронки з діоксиду цирконію напівпрозорі, як натуральна емаль. Вони ідеально імітують натуральний зуб. З міцністю до 1000 МПа, цирконій в рази міцніший за металокераміку та навіть власну емаль. Такі коронки витримають будь-яке навантаження, гарантуючи результат на довгі роки.
В МЕД-ДЕО ми розуміємо, що ідеальна коронка — це не лише якісний матеріал. Це результат роботи лікаря. Ми не працюємо «навмання». Використовуючи цифрове сканування, ми створюємо 3D-модель ваших зубів з мікронною точністю. А завдяки власній зуботехнічній лабораторії ми контролюємо весь процес — від моделювання до випалу. Це гарантує швідкість, якість та ідеальне прилягання.
Не відкладайте мрію про здорову та гарну посмішку. Довірте своє здоров’я досвідченим лікарям та передовим технологіям.

















































neko nanane
2026-06-08
Спасибо большое внимательно у доктору и хорошему специалисту ЕДуже вдячна катерине Петровне. Рекомендую. Доктору успехов. Сьогодні закінчила лікування у прекрасного спеціаліста Владислава Володимировича. Дуже задоволена результатом! Лікар молодий, але дуже грамотний фахівець. Уважний та чуйний! Рекомендую всім!
Оксана
2026-05-27
Встановлювала цирконієві коронки і залишилась дуже задоволена. Вони виглядають максимально природно та комфортні у повсякденному житті. Лікар був уважний на всіх етапах лікування.
Упс !
2026-05-22
Вже кілька років у Ярмоленко Катерини Петрівни консультуюся та прохожу лікування. Дуже класний лікар! Дякую велике за Вашу працю!
Єлизавета Олександрівна Осадча
2026-04-21
Чудова стоматологія! Приємний сервіс та обслуговування на вищому рівні! Клієнтоорієнтованість 5/5
Edik
2026-04-08
Професійне обслуговування. Гарний спеціаліст Терент’єва Оксана Василівна.
Ліза
2026-03-29
Ставила цирконієві коронки. Лікар детально пояснив переваги і процес. Робота виконана дуже акуратно, виглядає як свої зуби. Результатом задоволена.
Валентина Рудковская
2026-03-13
Вче чудово,сподобався сервіс та лікар Музиченко П.,дуже чемний Рекомендую.
Марія
2026-02-20
Рішення зробити протезування було правильним. Зараз відчуваю себе набагато впевненіше.
Юрій
2026-02-10
Ставив коронку після сильно зруйнованого зуба. Лікар усе пояснив, показав варіанти і допоміг обрати оптимальний. Роботу зробили дуже акуратно, за кольором і формою зуб не відрізняється від інших.
Світлана
2026-01-23
Обрав цирконієві коронки, бо хотів максимально природний вигляд. Результат просто чудовий, відрізнити від своїх зубів неможливо. Лікар дуже точно підібрав колір і форму.
Lev Yakovenko
2026-01-02
Владислав Дворник Володимирович дуже класний лікар. Спокійний, розуміючий та веселий
Марина
2025-12-23
Цирконієві коронки виявилися дуже міцними і при цьому гарними. Виглядають натурально, не відчуваються і не створюють дискомфорту під час жування. Дякую лікарю Владиславу!
Nataliia
2025-12-05
Довго вагалась, але тепер розумію, що цирконій був правильним вибором. Коронка виглядає естетично і не викликає жодного дискомфорту. Відчувається висока якість роботи лікаря.
Алла
2025-11-24
Обрала цирконієві коронки, бо хотіла максимально міцний і довговічний варіант. Тепер розумію, що зробила правильний вибір. Вони дуже красиві. Після встановлення я жодного дня не відчула дискомфорту, жую, посміхаюся, говорю абсолютно як із власними зубами. Лікар врахував усі дрібниці, рекомндую лікаря Зубрія Вячеслава!
Сергій
2025-11-08
Вибрав цирконій для жувальних зубів. Лікар чудово відреставрував мій прикус, коронки сидять дуже точно й не заважають жувати. Після встановлення дискомфорту не було зовсім. Якісна робота на високому рівні — рекомендую всім.
Ірина
2025-10-25
Поставила цирконієві коронки на передні зуби, ефект перевершив очікування. Дуже гарно та зручно. Щиро дякую лікар Мамксиму Щирському!
Наталія
2025-10-05
Після консультації вирішила поставити цирконієві коронки на передні зуби, хотілося максимально природного результату. І не помилилась! Посмішка виглядає природно, зуби світлі, як свої. Дуже вдячна лікарю Вячеславу за ювелірну роботу і увагу до кожної дрібниці.
Вадим Петрович
2025-09-20
Поставив коронки на жувальні зуби. Тепер можу нормально їсти, нічого не болить і виглядає чудово. Дякую клініціта лікарю Павлу за професіоналізм.
Юрій
2025-09-04
Поставила цирконієві коронки – дуже красиві, міцні й абсолютно комфортні у використанні. Реомендую лікаря Максима Щирського.
Владислав
2025-08-21
Я боялася, що з коронкою буде незручно. Але після кількох днів взагалі забула, що це не мій зуб. Дуже вдячна лікарю Максиму Щирському!
Ольга
2025-08-09
Коронки зробили швидко й акуратно. Немає дискомфорту при жуванні, колір підібрали ідеально під мій відтінок зубів. Дуже вдячна лікарю Зубрію Вячеславу!!!
Тетяна
2025-07-18
Робила коронку на передній зуб, виглядає красиво, наче ніколи не було проблем. Клініка приємна, персонал усміхнений і уважний, дякую за чудову робоу!
Олеся
2025-07-08
Встановила 4 цирконієві коронки, результат до та після вражає! Все виглядає так як я і хотіла. Дякую неймовірному лікарю Вячеславу, професіонал своєї справи! Рекомендую!
Лидия Нищеменко
2025-06-20
Рекомендую клініку за професіоналізм лікарів. Особливо стоматолога-ортопеда Щирського Максима Анатолійовича. Відчувається професіоналізм та впевненість у кожній дії. Звернулась із складною ситуацією відразу шести передніх зубів. Тяжко і страшно було налаштуватись на перший прийом. Але із початкового візиту уже відчувала надійні та впевнені руки лікаря. Щиро рекомендую звертатись до Максима Анатолійовича!
Олеся
2025-06-01
Після лікування зуба виявилося, що потрібно ставити коронку. У Мед-Део усе пройшло ідеально підібрали колір, форму, посадили щільно. Зуб виглядає, як рідний! Дуже вдячна за акуратну роботу та турботу.
Катя Беляева
2025-05-15
Завітала до MED-DEO видалити зуб, завдякі Валентині Побережній,Антону Семенову ,Максиму Щирському та дуже уважнійі приємній ассистенту лікаря Максима Щирського ,маю всі здорові зуби ,гарну усмішку і радість ,що є лікарі до яких є бажання приходити ,як до релакс-салону.Все гарно ,все професійно та без зайвого!
Надія
2025-05-11
Не очікувала, що процедура буде настільки комфортною. Лікар усе детально пояснив, коронки виглядають дуже природно, обрали з лікар цирконієві. Вдячна за терпіння і хороший настрій під час всіх візитів. Рекомендую!
Людмила
2025-04-25
Ставила декілька цирконієвих коронок. Все виконано з високою точністю, зовнішній вигляд відмінний. Атмосфера клініки дуже комфортна. Дуже було приємно працювати з лікарем Вячеславом, уважний, обережний, кропітливий. Рекомендую всім!
Леся
2025-04-19
Користувалась послугами протезування у клініці Мед-Део, все дуже професійно. Лікар все пояснює доступно, видно великий досвід, уважний та привітний. Зуби виглядають природно, нічого не заважає, як свої. Дякую за нову усмішку!
Олексій
2025-01-15
Звернувся до цієї клініки за порадою друзів, які тут лікували зуби. Потрібно було встановити дві коронки, і я залишився повністю задоволений сервісом. Лікар детально пояснив етапи процедури, розказав які є види коронок, врахував усі побажання. Коронки обрав циркон - виглядають природно, ідеально сіли, ніякого дискомфорту. Дякую персоналу за якісну роботу та уважність!
Тарас
2025-01-10
Хочу подякувати дуже класному лікарю Владиславу, професіонал своєї прави, лікувався у нього вже не один раз, окремо хочу подякувати за коронки. Зуби виглядають кращі ніж були. Завжди привітний, веселий, все розкаже, покаже, розжує поки не зрозумієш. І загалом атмосфера в клініці приємна, однозначно рекомендую!
Карина
2024-12-06
Дуже задоволена, що звернулася саме сюди. Встановлювала чотири цирконієві коронки – результат перевершив очікування. Лікар дуже уважний, детально пояснили всі нюанси, підібрали відтінок. Процедура пройшла комфортно на позитивній ноті. Коронки виглядають натурально, наче власні зуби. Щиро дякую за професіоналізм та чудовий сервіс!
Леся
2024-11-22
Довго шукала надійну клініку для протезування, адже давно хотіла щось зробити зі своїми передніми зубами, які стерлися. Встановила 10 цирконієвих коронок, і залишився дуже задоволений. Лікарі діяли професійно, пролікували деякі зуби, підібрали правильну форму та колір, усі етапи пояснювали. Коронки комфортні, виглядають природно. Дякую за уважне ставлення та якісну роботу!
Марго
2024-10-13
Часто звертаюся до клініки Мед-Део за лікуванням, останній раз покривала у них зуби коронками з циркону. Лікар уважно поставився до моїх побажань, зробив все максимально якісно. Коронки виглядають дуже природно, відчуваються, як власні зуби. Рекомендую клініку всім знайомим!!
Надія
2024-08-29
Спочатку просто хотів дізнатися про ціни та умови, але після консультації з лікарем вирішив лікуватися у нього. Мені все докладно пояснили, на деяких зубах нажаль вже довелося ставити коронки. Всі візити пройшли безболісно, результат чудовий. Коронки виглядають природно, сіли як рідні. Дякую за позитив та легкість в спілкувнні від всього персоналу. Рекомендую клініку на Героїв Дніпра!
Ігорь
2024-08-09
Була на прийомі у лікарів Мед_део. Можу відзначити турботливий і професійний підхід у виконанні своєї роботи. Лікарі зробили все щоб вберегти зуб та прибрати запалення і головне поставити на нього цирковієву коронку, зуб виглядає натуральну. За що я вдячна лікарям і клініці вцілому.
Марія
2024-07-01
Живу неподалік від клініки й вирішила звернутися саме сюди для встановлення коронок. Клініка підкупила своєю привітністю, лікар відповідав на всі мої запитання, вислухав мої переживання, заспокоїв і запевнив що все буде добре. Так і вийшло, роботою я цілком задволена. Дуже вдячна лікарям за якісну роботу та турботу про пацієнтів!
Валерій
2024-06-13
Велике спасибі всій команді за професіоналізм! Мені потрібно було поставити декілька коронок. Стоматолог Павло докладно пояснив усі нюанси по встановленню коронок, підібрав форму та відтінок, що ідеально підходить до мого натурального кольору зубів. Я повністю задоволений усіма візитами та кінцевим результатом.
Костянтин
2024-05-15
Чудова клініка, приємний персонал, завжди чисто та затишно. Успішно встановив тут 3 коронки на самі проблемні зуби, на яких інші лікарі нічого не хотіли робити, тільки видаляти. Тому я безмежно вдячний лікарю за роботу, за врятовані зуби і дружню атомсеру